дивись.info

На Сихові розроблятимуть план дій для зміцнення громад

На Сихові розроблятимуть план дій для зміцнення громад
Фото: city-institute.org

Проект передбачає виявлення проблеми перспектив мікрогромад району, навчання активістів та розробку дорожньої карти з розвитку.

Про це сьогодні, 19 липня, під час прес-конференції повідомила заступниця директора КУ «Інститут міста» Анастасія Лепуга, повідомляє кореспондент ІА Дивись.info.

«План дій для зміцнення громад» — це новий проект КУ «Інститут міста», який є продовженням проекту «Громади в дії».

Проект фінансує Посольство Великобританії в Україні в рамах проекту підтримки децентралізації в Україні. Його мета підвищити можливості та навички органів місцевого самоврядування, а також сприяти підзвітності влади через залучення громадськості задля ефективного впровадження реформи децентралізації в Україні. Проект стартує в липні і триватиме до грудня.

За словами менеджера КУ «Інститут міста» Максима Терлецького, у рамках проекту проведуть: соціологічне дослідження для виявлення потенціалу та потреби мешканці Сихова; підберуть громадських активістів для яких потім будуть проводити тренінги з проектного менеджменту; розроблять стратегію розвитку громади; розроблять пілотний проект; створять дорожню карту з розвитку громад та презентують її.

Бюджет проекту складає 14.5 тисячі фунтів стерлінгів.

«Ми обрали громаду Сихова, тому що там є запит серед населення, вони проявили себе як зацікавленні мешканці. Під час проекту “Громади в дії” ми побачили, що їм це потрібно», – зазначила Анастасія Лепуга.

Невдовзі на сайті КУ «Інститут міста» з’явиться відкрита реєстрація для активістів, які бажають взяти участь у проекті. Кількість місць обмежена – 20 учасників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама