дивись.info

У Ратуші підписали Меморандум щодо співпраці з розробки стратегії прориву Львова

У Ратуші підписали Меморандум щодо співпраці з розробки стратегії прориву Львова
Фото: прес-служба ЛМР

У Львові заявили про початок розробки стратегії розвитку міста на основі концепції креативного міста, над якою працюють разом громадськість, бізнес, експерти та представники міської влади. 

Відповідний меморандум про співпрацю підписали ГО «Креативне місто», майстерня стратегій «Прорив» та комунальна установа «Інститут міста», повідомляє ІА Дивись.info.

«Ми хочемо збудувати креативне місто. Місто, де буде креативна економіка, де на кожному підприємстві будуть інновації місто інновацій, до якого будуть їхати люди з усіх куточків світу, щоб себе зреалізувати. Цей новий етап ми починаємо маючи велику співпрацю з громадськими організаціями з УКУ. Інститут міста буде одним з таких координаторів цієї праці, але це має бути праця різних середовищ. Це має бути наш наріжний камінь успіху у наступні роки. Велика кількість людей витрачає безоплатно свій час, свою енергію для міста, про місто, щоб комфорт був кращий, атмосфера була кращою. Це приклад, щоб впроваджувати таку стратегію в Україні. Не маючи такої стратегії, ми в Україні бовтаємося, а Львів рухається вперед», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...