Український стім-панк комікс «Воля» виходить у масових тираж (відео)

524426

«Воля» - перший вітчизняний комікс, який став бестселером у своїй категорії, здобув статус культового та потрапив у бібліотеки перших персон країни.

«Команду українських художників та сценаристів об’єднала одна спільна мета: мотивувати людей до вивчення історії буремного періоду національно-визвольних змагань100-річної давнини. Тепер графічний роман у твердій обкладинці можна придбати в книгарнях України та на сайті проекту thewill.com.ua. Попередні передпродажі лімітованої кількості примірників стали приголомшливими. Ще до виходу в масовий тираж сама ідея коміксу спричинила бурхливу реакцію з боку російських ЗМI, а зараз взагалі “підірвала” російський інтернет, ставши справжнім хітом в Україні», - кажуть організатори.

«ВОЛЯ:The WILL» - це серія українських фантастичних графічних романів в жанрі альтернативної історії, події в яких розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1918 року. Концепція такого розважального підходу полягає у залученні масового читача до вивчення цього історичного періоду та створення сучасного медійного погляду на події Української Революції 1917-1921 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: