дивись.info

Для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, організували краєзнавчо-туристичну подорож

Для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, організували краєзнавчо-туристичну подорож

Працівники відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 18 липня організували краєзнавчо-туристичну мандрівку у смт. Івано-Франкове та село Страдч Яворівського району Львівської області для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

«Мета заходу – сприяти всебічному розвитку дітей, організації для них цікавого та змістовного дозвілля у вигляді краєзнавчо-туристичної подорожі, яка покликана відкривати нові особливості різнобарвної Української землі. Учасники поїздки мали можливість відвідати Яворівський район Львівської області, побачити красу природничого заповідника «Розточчя» та поспілкуватись з працівниками еколого-просвітницького центру Яворівського національного природничого парку на тему збереження довколишнього середовища та екології. Також – відкрити для себе релігійний аспект через похід Хресною Дорогою, яка допомагає історично та духовно зазирнути за лаштунки останніх днів життя Ісуса Христа, а також побувати у Страдницькій печерній церкві – чи не єдиній в Західній Україні пам’ятці християнства, що зберегла свій вигляд до XX століття», – повідомили організатори.

Так, мандрівка розпочалась екскурсією у село Страдч, в якому кожен учасник мав можливість споглядати святиню УГКЦ, почути історичну довідку про заснування храму та помолитись у духовній атмосфері. Опісля діти побували у природничому заповіднику «Розточчя», де знайомились з його мальовничою природою, різноманітністю флори та фауни. Після цього мандрівники поласували смачним обідом і вирушили оглядати еколого-просвітницький центр. На завершення краєзнавчо-туристичної подорожі – під час повернення до Львова, діти поділилися враженнями від почутого і побаченого.

«Кожен куточок Львівщини відкриває нове та цікаве бачення вже знайомих та впізнаваних ландшафтів. Краєзнавчо-туристичні подорожі для дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах покликані не тільки сприяти змістовному дозвіллю, а й відкривати нові горизонти для дітей, батьки яких не мають фінансової спроможності для організації мандрівок», – зазначила Наталія Клапатюк, начальник відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.