дивись.info

Ігри Нескорених: четверо представників зі Львівщини увійшли до збірної команди України

Ігри Нескорених: четверо представників зі Львівщини увійшли до збірної команди України

В Україні триває активна фаза підготовки збірної команди України, яка візьме участь у Іграх Нескорених у вересні 2017 року у м.Торонто (Канада).

Персональний склад команди сформовано з українських військовиків, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО. Всього до національної команди увійшло 30 учасників – 18 ветеранів та 12 військовослужбовців Українських Збройних Сил. З цього числа сформовано основний та резервний склади – по 15 учасників.

Право представляти Україну на перших для країни змаганнях такого рівня вибороли й четверо представників Львівщини – зокрема члени основного складу львів’яни Михайлова Катерина (єдина жінка в команді), Паньченко Роман, Сидорук Дмитро та резервного складу – Афанасьєв Дмитро. Для усіх них пріоритетним видом спорту є стрільба з лука. Нещодавно в столиці України завершився перший спільний навчально-тренувальний збір української команди.

Ще один навчально-тренувальний збір відбудеться 6-20 вересня.

Відтак 21 вересня збірна команда України вирушить у м.Торонто на міжнародні змагання – Ігри Нескорених, які триватимуть з 23 до 30 вересня ц.р.

27 липня 2017 року на лучному полі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-А) відбудеться показове тренування спортсменів, які братимуть участь в міжнародних спортивних змаганнях військових «Ігри Нескорених-2017» (Invictus Games, 24-30 вересня, м.Торонто).

Під орудою тренера Лесі Шах свою майстерність у стрільбі з лука вдосконалюватимуть троє з чотирьох представників Львівщини: Дмитро Сидорук, Дмитро Афанасєв і Катерина Михайлова.

Відкрите тренування розпочнеться об 11 годині.

Довідково:

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Перші такі Ігри відбулись 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо. В 2017 році Ігри Нескорених пройдуть вже втретє в Канаді, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.