дивись.info

Територію ZaxidFest облаштують для людей з обмеженими можливостями

Територію ZaxidFest облаштують для людей з обмеженими можливостями

Територія проведення фестивалю ZaxidFest-2017 буде обладнана інфраструктурою для людей з обмеженими можливостями. 

Про це повідомляють організатори фестивалю.

Як зазначається, поруч з основними сценами будуть розташовані спеціальні платформи для перегляду. Доступ до цих платформ буде виключно в авторизованих відвідувачів та волонтерів.

Також буде облаштований доступний туалет поруч із кожною платформою. Волонтери допоможуть усім людям з обмеженими можливостями виходити на платформи та будуть стежити за платформами, які не будуть використовуватися неавторизованими людьми. Супровід осіб на платформі може здійснюватися тільки однією людиною.

Читайте також: ZaxidFest-2017: 4 сцени, 60 годин музики та 50 гуртів з усього світу

Волонтери допомагатимуть рухатися навколо місця проведення, уникаючи територій з травою та консультуючи, яким чином краще дістатися до торгових зон.

Також для відвідувачів з обмеженими можливостями (за наявністю посвідчення інваліда 1-ої, 2-ої групи з ураження опорно рушійного апарату та 2-ої групи по зору) доступ на територію фестивалю – безкоштовний.

Організатори планують безкоштовно довозити людей з обмеженими можливостями (за пред’явлення посвідчення інваліда 1-ої чи 2-ої групи з ураження опорно рушійного апарату та 2-ої групи по зору) на територію фестивалю з Центрального залізничного вокзалу м.Львів та назад автобусами, рух автобусів – щогодини починаючи з 12.00 до 20.00. Рух з фестивалю – з 16.00 до 24.00 що години.

Якщо ви потребуєте цієї послуги, вкажіть про це в інформаційній анкеті.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.