Львів'янка здобула «золото» на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

4x400

Легкоатлетка Львівщини Ірина Марчак, разом з Іванною Аврамчук, Джойс Кобою та Анастасією Бризгіною, здобула перемогу на чемпіонаті Європи серед спортсменів віком до 20 років.

Чемпіонат відбувався 20-23 липня у Гроссето, Італія. повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Українські спринтери вийшли до фіналу з найкращим результатом серед усіх команд-учасниць. А у вирішальному колі змагань не лише здобули золото, а й встановили юніорський рекорд України і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед юніорок.

У загальному заліку Збірна України посіла третє місце, виборовши шість нагород – чотири золоті, одну срібну і одну бронзову.