У Нью-Йорку заборонили виходити заміж раніше 18 років

12-letnyaya-nevesta

Аби уникнути ранніх примусових шлюбів, у штаті Нью-Йорк жінкам підвищили мінімальний вік для одруження із 14 до 18 років.

Аби уникнути ранніх примусових шлюбів, у штаті Нью-Йорк жінкам підвищили мінімальний вік для одруження із 14 до 18 років.

Дотепер Нью-Йорк лишався одним із трьох штатів США, де було дозволено шлюби 14-річним дівчатам без дозволу батьків. Інші два – Північна Кароліна та Аляска, передає УП з посиланням на The Independent.

84% шлюбів національних меншин, зафіксованих у штаті протягом останніх десяти років, відбулися між неповнолітніми дівчатами та набагато старшими чоловіками.

Ухвалені поправки до закону забороняють дівчатам одружуватися до 18 років, а у 17-річному віці вони потребуватимуть згоди батьків та суду на шлюб. Ця процедура має допомагати переконуватися, чи добровільно наречені йдуть на такий крок.

Крім того, зміни у законодавстві мають поліпшити ситуацію із низькою освіченістю представників нацменшин у штаті та вплинути на зменшення кількості випадків домашнього насилля.

Попередній закон, до якого внесли правки, датується 1929 роком. У ньому не йшлося про те, чи може суд втручатися у процес дозволу чи заборони на укладання шлюбу.

Разом із тим, він дозволяв дівчатам одружуватися із 14 років, а розлучатися не раніше 18. Поправки змінили цей підхід – якщо дівчина отримала усі дозволи у 17 років і вийшла заміж – розлучитися вона має право у тому ж віці.

Як згадувалося раніше, в Україні сьогодні активно обговорюється питання відміни 450 заборонених для жінок професій.

Результати опитування, яке проводила ІА Дивись.info щодо того, чи потрібно в Україні скасовувати заборону на професії, які не доступні жінкам, показали, що більшість людей (38%) вважають, що жінки і чоловіки мають рівні права, 19% притримуються думки, що деякі професії шкідливі для здоров'я жінок, 33% вважають за потрібне зменшити список з 450 та залишити забороненими тільки найнебезпечніші та найважчі професії, 6% проголосували за те, що список треба розширити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: