дивись.info

Скандальна новобудова на вул.Панчишина, 19: Мінкульт не погодив ІМО

Скандальна новобудова на вул.Панчишина, 19: Мінкульт не погодив ІМО

Міністерство культури не погодило підприємцям Ящуку та Сахману документацію щодо історико-містобудівного обґрунтування на 30-квартирний будинок, який вони планують збудувати у Львові, на вулиці Панчишина,19, пише Форпост.

Негативне рішення Мінкульт ухвалив 18 липня, йдеться на сайті відомства.

Нагадаємо, що плани забудовників викликали обурення мешканців вулиці. На їхню думку двоповерховий будинок по вулиці Панчишина, 19 хочуть, під виглядом реконструкції існуючого будинку, знести та збудувати п’ятиповерхову новобудову з підземним паркінгом.

«Площа цієї можливої забудови складе орієнтовно 0.09 га., половина її – штучно насипана під час будівництва старого будинку майже шістдесят років тому. При новому будівництві багатоповерхівки не виключений зсув ґрунту, який може призвести до руйнації існуючих сусідніх будинків», – скаржилися мешканці.

«На початку цього року Управління охорони історичного середовища вже надало негативний висновок щодо будівництва на згаданій території, адже воно, цитую: «порушує існуюче завершене містобудівне утворення вул. Панчишина та не є співмасштабним з її історично сформованою забудовою….». Однак забудовник, здається, може проігнорувати відмову Управління охорони історичного середовища, прикриваючись декларацію про початок будівельних робіт з капітального ремонту житлового будинку з підсиленням фундаментів та схилів по вул. Панчишина,19», – зазначив депутат Львівської міськради Ігор Телішевський.

Крім того, Міністерство культури не погодило проектну документацію на вул. Руська, 4 та ІМО на вул.Таманській, 5А.

Додамо, що Міністерство культури наприкінці 2016-початку 2017 років направило 14 звернень до Нацполіції щодо проведення перевірки будівельних робіт в історичному ареалі Львова.

Зокрема йшлося про такі адреси:

Вул. Антоновича, 31

Вул. Голубовича, 37

Вул. Коцюбинського, 7

Вул. Пекарська, 30

Вул. Пекарська, 57

Вул. Пекарська, 65, 65а

Вул. Поповича, 6а

Вул. Староєврейська (Федорова), 27

Вул. Федорова, 29

Вул. Чайковського, 31

Пр. Чорновола, 45б

Вул. Шевченка, 38, 45 та 80

Вул. Довбуша, 15

Вул. Ярославенка, 21 та 21а.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.