• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

На Львівщині різко зросла кількість квартирних крадіжок та викрадених автівок

На Львівщині різко зросла кількість квартирних крадіжок та викрадених автівок

Попри тенденцію до зменшення рівня злочинності криміногенна ситуація на Львівщині залишається складною.

Про це під час координаційної наради керівників правоохоронних органів за підсумками роботи у першому півріччі розповів прокурор Львівської області Юрій Квятківський – передає кореспондент Дивись.info.

«Рівень злочинності по області на 10 тисяч населення у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився з 85 злочинів до 68. Зменшилася кількість умисних вбивств, зґвалтувань, грабежів, крадіжок, розбоїв, шахрайств, порушення правил безпеки та експлуатації транспортних засобів», - повідомив прокурор області. Водночас в окремих районах зростає кількість злочинів проти власності.

«Найбільше зростання в Яворівському, Буському, Самбірському районах, Трускавці. Питома вага злочинів проти власності у загальній структурі злочинів збільшилася з 57 до 69%. Це два із трьох зареєстрованих злочинів. На 44% збільшилися квартирні крадіжки. Найбільше – у Львові, минулого року за перше півріччя їх сталося 488 а цього року уже 739», - розповів Юрій Квятківський. За його словами кількість незаконних заволодінь   транспортними засобами зросла на 59%.

Також, прокурор розповів, що Львівська область лідирує по Україні за кількістю смертельних ДТП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: