дивись.info

На Львівщині різко зросла кількість квартирних крадіжок та викрадених автівок

На Львівщині різко зросла кількість квартирних крадіжок та викрадених автівок

Попри тенденцію до зменшення рівня злочинності криміногенна ситуація на Львівщині залишається складною.

Про це під час координаційної наради керівників правоохоронних органів за підсумками роботи у першому півріччі розповів прокурор Львівської області Юрій Квятківський – передає кореспондент Дивись.info.

«Рівень злочинності по області на 10 тисяч населення у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився з 85 злочинів до 68. Зменшилася кількість умисних вбивств, зґвалтувань, грабежів, крадіжок, розбоїв, шахрайств, порушення правил безпеки та експлуатації транспортних засобів», – повідомив прокурор області. Водночас в окремих районах зростає кількість злочинів проти власності.

«Найбільше зростання в Яворівському, Буському, Самбірському районах, Трускавці. Питома вага злочинів проти власності у загальній структурі злочинів збільшилася з 57 до 69%. Це два із трьох зареєстрованих злочинів. На 44% збільшилися квартирні крадіжки. Найбільше – у Львові, минулого року за перше півріччя їх сталося 488 а цього року уже 739», – розповів Юрій Квятківський. За його словами кількість незаконних заволодінь   транспортними засобами зросла на 59%.

Також, прокурор розповів, що Львівська область лідирує по Україні за кількістю смертельних ДТП.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.