дивись.info

Вибухового пристрою у відділенні психіатричної лікарні на Кульпарківській не виявили

Вибухового пристрою у відділенні психіатричної лікарні на Кульпарківській не виявили

У будівлі 3-го відділення Львівської клінічної психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській, 95, вибухового пристрою не виявили.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

На час обстеження з приміщень будівлі було виведено 75 осіб – 20 працівників та 55 хворих.

Так, 26 липня о 12:40 год. на телефон «102» міського управління національної поліції у м. Львові Головного управління національної поліції у Львівській області від аноніма надійшло повідомлення про замінування будівлі 3-го відділення Львівської клінічної психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській, 95. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» у складі 35 осіб та 11 одиниць техніки.

Місце події було огороджене, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками Франківського відділу ГУ Національної поліції у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного відділу ГУ Національної поліції України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі суду та прилеглої території. О 14:40 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.