дивись.info

Інспектор ДФС Львівщини купила квартиру в новобудові за ціною паркінгу

Інспектор ДФС Львівщини купила квартиру в новобудові за ціною паркінгу
Фото: novobudovy.com

Головний держінспектор ГУ ДФС у Львівській області Наталія Симак 12 липня цього року стала власницею квартири у Львові площею 81,5 кв. м вартістю 228,8 тис. грн, що становить лише $8,81 тис. на день покупки за курсом НБУ.

Про це стало відомо з повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, які вона оприлюднила в реєстрі НАЗК 21 липня, повідомляють Наші гроші. Львів.

У повідомленні вказано, що вона придбала квартиру у ПП «Липова алея». У тому ж повідомленні вказано дохід від продажу нерухомого майна 26-річній Олені Вальдрат за 230 тис. грн. Ймовірно, саме за ці кошти і було придбане нове житло.

Згідно з реєстром нерухомості, Наталія Симак тепер володіє 50% квартири на вул. Липова алея у Львові. Друга половина належить її матері Валентині Симак. Адреса будинку співпадає з місцем розташування нового житлового комплексу «Липова алея». На різних сайтах квартири там пропонують за ціною 15-17,1 тис. грн за м². Відтак квартира площею 81,5 кв. м мала б коштувати приблизно 1,2 млн грн. За 228,8 тис. грн, які вказала Наталія Симак, не можна придбати навіть паркінг – його ціна вказана на рівні від 248 тис. грн за 15 кв. м.

Згідно з е-декларацією Наталії Симак за 2016 рік, вона разом з матір’ю володіла загалом 15%  будинку площею 380,1 кв. м (тобто приблизно 57 кв. м). Вона задекларувала 81,1 тис. грн своєї зарплати та 15 тис. грн пенсії матері. Більше жодного майна чи заощаджень задекларовано не було.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама