дивись.info

Стали відомі переможці конкурсу на посади суддів Верховного суду

Стали відомі переможці конкурсу на посади суддів Верховного суду

Вчора, 27 липня, Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) на пленарному засіданні затвердила рейтинг 320 кандидатів на посади суддів Верховного Суду, з яких визначили переможців.

Про це повідомляє прес-служба ВККСУ.

Повідомляється, що 120 чоловік стали переможцями конкурсу, серед них – судді, адвокати, науковці та фахівці з сукупним стажем.

«Серед переможців конкурсу ми бачимо професорів і викладачів вищих навчальних закладів, суддю-добровольця, який захищав Донецький аеропорт, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах. Сподіваюся, що вже скоро вони стануть новими особами українського правосуддя», – сказав голова ВККС Сергій Козьяков.

Конкурс розпочався 7 листопада 2016 року. Зареєструвалися для участі в конкурсі 1436 осіб, 846 осіб подали документи на участь, з яких до конкурсу було допущено 653, з них 625 – до проходження кваліфікаційного оцінювання.

У ВККСУ також зазначили, що за результатами конкурсного відбору Комісія направить до Вищої ради правосуддя рекомендації про призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного), за 30 суддів у кожному з перерахованих судів.

«Конкурс в новий Верховний Суд – безпрецедентна за масштабністю і прозорості подія. Це реальний результат масштабної судової реформи, яка розпочалася два роки тому. Комісія вітає переможців конкурсу. Ми вдячні кожному, хто разом з нами пройшов цей непростий шлях», – підсумував Козьяков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ВККСУ визначить переможців конкурсу в новий Верховний суд до 1 серпня 2017 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама