дивись.info

Австралія посилює безпеку на летовищах

Після проведення днями антитерористичної операції у Сіднеї, в аеропортах Австралії вводяться додаткові заходи безпеки. Про це з посиланням на  news.com передає Укрінформ.

«Пасажири можуть помітити збільшення кількості поліції…. Можливі триваліші затримки, пов’язані із посиленою перевіркою вантажу», – заявив представник федеральної поліції комісар Ендрю Колвін.

Додаткові заходи безпеки введені в аеропорту Сіднея та інших аеропортах по всій країні як у внутрішніх, так і в міжнародних терміналах. Влада рекомендує пасажирам приїжджати в аеропорти завчасно і бути готовими до додаткових перевірок, які займуть тривалий час. Експерти прогнозують, що посилення заходів безпеки стане постійною процедурою.

Професор Джон Койн, який очолює програму безпеки кордонів Інституту стратегічної політики Австралії, заявив, що заходи стосовно усунення загроз нададуть владі можливість аналізувати потенційну вразливість. Пасажирів очікує більш ретельний скринінг, а також ймовірним є збільшення кількості персоналу, який стежить за аномальною поведінкою.

Австралійська служба безпеки та розвідки (ASIO) зазначила, що «цивільна авіація залишатиметься ціллю терористів у найближчому майбутньому».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама