ПрАТ «Ірокс» зводить будинки без необхідних документів, – ЛМР

1520080

ПрАТ «Ірокс», яке має об’єкти будівництва у Львові, здійснює будівництво без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили у юридичному департаменті ЛМР.

«ПрАТ «Ірокс» має об’єкти будівництва на вул. Антонича і вул. Шевченка. Однак для проведення цих робіт земельна ділянка «Іроксу» не надавалася. Маємо листи з управління земельних ресурсів, є листи з управління державного кадастру, які підтверджують, що земельна ділянка, де проводиться будівництво, відноситься до земель, які ненадані у користування.

Щодо будівництва на вул. Шевченка,418, то з цього приводу були не одноразові судові засідання. Доказів оформлення права користування земельною ділянкою ПрАТ «Ірокс» не надало жодному суду.

Також жодних рішень щодо надання містобудівних умов та обмежень на будівництво на вказаній земельній ділянці, рішень сесії ЛМР щодо надання ПрАТ «Ірокс» земельної ділянки на вул. Шевченка, 418 у власність або користування не приймалося. Відповідно, у ПрАТ «Ірокс» право власності на вказаний будинок не виникало, оскільки не проведена державна реєстрація права власності, у зв’язку з відсутністю правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

Тому фізичні особи, які придбали житло у ПрАТ «Ірокс», змушені звертатися до суду з позовами про визнання права власності на квартиру, оскільки «Ірокс» не може надати у власність квартири, бо право власності у ПрАТ «Ірокс» на будинок в цілому відсутнє», - повідомили у юридичному департаменті ЛМР.

Також у департаменті містобудування ЛМР підтвердили, що Львівська міська рада не надавала ПрАТ «Ірокс» земельних ділянок під будівництво житла на вул. Т.Шевченка, 418, вул. Антонича,1, вул. І.Величковського,61 та на вул. Тернопільській, 42.

«Управлінням архітектури департаменту містобудування не погоджувалась проектна документація, не затверджувались та не видавались містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок на будівництво багатоповерхових житлових будинків на вул. І.Величковського, 61, вул. Антонича, 1, вул. Т.Шевченка, 418 та вул. Тернопільській, 42 (забудовник ПрАТ «Ірокс»)», - повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: