дивись.info

Головред «Української правди» пояснила, чому закрився Champion.com.ua

Головред «Української правди» пояснила, чому закрився Champion.com.ua

Головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва-Боровик розповіла «Детектор медіа», чому припинив своє існування спортивний сайт Champion.com.ua.

За словами головного редактора «Української правди», відмовитися від ресурсу було вирішено через його невисоку ефективність, передає «Детектор медіа».

«Ми завжди керуємося ефективністю наших ресурсів. На жаль, ефективність Champion.com.ua останнім часом залишала бажати кращого, про що свідчила статистика, – сказала пані Мусаєва-Боровик. – Тому ми змушені були вдатися до такої оптимізації… Стало зрозуміло, що засоби, які ми направляємо на підтримання «Чемпіону», доцільніше спрямувати на інші напрямки. На які саме – наразі говорити зарано, ми сподіваємось оприлюднити це у вересні. Це не означає, що ми відмовимось від спортивних новин, – вони, безумовно, будуть присутні у нашій стрічці».

За словами головної редакторки «УП», редакція сайту Champion.com.ua на чолі з Ярославом Твардовським була поінформована про це заздалегідь.

Раніше, керівник сайту Ярослав Твардовський повідомив на своїй сторінці у Facebook, що 1 серпня спортивне інтернет-видання Champion.com.ua припинило роботу.

«Напевно, сьогодні найвідданіші читачі ресурсу, зайшовши на сайт, були здивовані відсутністю новин. Ні, ми не проспали початок робочого дня. Справа в іншому. Нас немає більше – Champion.com.ua канув за всіма канонами у ту саму Лету…  – написав він. – Останні 9 років свого життя я віддав цьому ресурсу, 7 з яких займав посаду керівника сайту.. Миттєвість важка… Керівництво вирішило так, як вирішило. Хоча є величезний плюс – я вперше за 9 років, які віддав Чемпіону й УП, буду відпочивати поспіль аж цілий місяць! А то і більше!».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.