дивись.info

Понад 80 учасників АТО пройшли безкоштовну реабілітацію у Соснівці

Понад 80 учасників АТО пройшли безкоштовну реабілітацію у Соснівці

Львівська обласна лікарня відновного лікування №3», яка розташована у містечку Соснівка Львівської області, проводить реабілітацію та лікування учасників АТО.

Відтак цьогоріч вже 88 учасників АТО отримали необхідну допомогу лікарів та реабілітологів, інформує прес-служба ЛОДА.

Курс лікування для бійців АТО розрахований приблизно на 14 днів. Усі послуги для воїнів безкоштовні.

Допомогу учасникам АТО надають лікарі-реабілітологи, терапевти, масажисти. У закладі діє фізіотерапевтичне відділення з широким спектром фізіотерапевтичних електропроцедур: магнітотерапія, лазаротерапія, електрофорез тощо. Є кабінети бальнеології, водолікування, спелеотерапії, «соляна» кімната, тренажерний зал. Проводяться лабораторні обстеження.

В лікарні працює кабінет психолога, який надає кваліфіковану допомогу учасникам АТО з питань психологічної адаптації до соціуму, також надаються консультації сім’ям учасників АТО.  Безпосередньо з учасниками АТО  проводяться психологічні тренінги, як індивідуальні так і групові.

Для того, щоб пройти необхідне лікування чи реабілітацію потрібно скерування амбулаторно-поліклінічних закладів області, або військкоматів за місцем реєстрації. Якщо демобілізовані бійці працюють, листки непрацездатності  відкриваються за місцем скерування. З документів при госпіталізації потрібно мати з собою паспорт та посвідчення учасника АТО.

Звертатись у «Львівську обласну лікарню відновного лікування №3»  з приводу проходження лікування та реабілітації учасники АТО можуть за телефоном – (03249) 34-154.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.