дивись.info

Вступила у дію угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Вступила у дію угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Сьогодні набуває чинності Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив президент Петро Порошенко.

«Цей документ відкриває вікно колосальних можливостей для українського бізнесу – у торгівлі, в державних закупівлях, в електронній комерції. Але це набагато важливіше, ніж просто торгівельна угода.

Це красномовний і символічний жест підтримки, це чудовий прояв особливого партнерства, яке міцніє між нашими державами – далекими географічно, але такими близькими по духу, цінностях та прагненнях.

Щиро вітаю Україну та Канаду з новою сторінкою наших відносин!» – йдеться у повідомленні глави держави.

Угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою була підписана в Києві 11 липня 2016 року.

Угода з 1 серпня скасує 98% тарифів на українські товари, які продаватимуться до Канади. Для канадських товарів одразу скасовується 72% тарифів, а упродовж 7 років безмитний експорт виросте до 98%. Угода також взаємно відкриває ринки державних закупівель. Окремі розділи угоди захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

Упродовж минулого року Канада та Україна підписали Угоду про вільну торгівлю, Угоду про оборонну співпрацю. Канада також подовжила на 2 роки військову тренувальну місію UNIFIER в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.