дивись.info

Український фотограф посів друге місце на міжнародному фотоконкурсі «Nikon Photo Contest»

Український фотограф посів друге місце на міжнародному фотоконкурсі «Nikon Photo Contest»

Робота українського фотографа Сергія Літвінова «День перемоги» посіла друге місце в номінації «Nikon Photo Contest».

27 липня в Токіо відбулося нагородження переможців щорічного міжнародного фотоконкурсу «Нікон» – Nikon Photo Contest, який був приурочений до 100-річчя заснування компанії.

Робота українського фотографа Сергія Літвінова «День перемоги» посіла друге місце в номінації «100-річчя Нікон».

Як повідомляє автор, фотографія була зроблена у його рідному містечку Новотроїцькому (Херсонська область) 9 травня 2016 року. Він з дружиною і донькою вирушили на святковий концерт. За традицією, що склалася, після концерту, право першими покласти квіти до меморіалу загиблим воїнам, надається ветеранам і людям, які мають пряме відношення до Другої світової війни. У той момент Сергій помітив як біля меморіалу стоїть літній чоловік з квітами в руках. Поклавши квіти, він ледь стримуючи сльози дивився на рідні імена на пам’ятнику. Саме цей момент і зафіксований на фотографії.

Як зазначає автор: «Момент, який відображає подвійний зміст «Дня перемоги», урочисте і одночасно сумне свято. День, коли ми святкуємо перемогу і згадуємо тих, хто віддав своє життя за перемогу у Другій світовій війні».

«На обличчі чоловіка відображена печаль, біль тієї війни, яку ми ніколи не забудемо. Цим знімком я хочу віддати шану тим людям, які захищали нашу Батьківщину», – розповідає Сергій.

На сайті конкурсу йдеться, що заохотила взяти участь в цьому конкурсі його дружина.

«Для мене велика честь взяти участь і отримати таку важливу нагороду Nikon Photo Contest. Я щиро дякую кожному з журі та суддів за відмінну організацію конкурсу. Окремо хочу подякувати мою дружину, яка мене надихає, і яка спонукала мене взяти участь в цьому конкурсі. Мир!», – прокоментував Сергій Літвінов.

Джерела: japan.mfa.gov.ua, nikon-photocontest.com

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.