дивись.info

Львівський виконком поки що не дозволив будувати «стєкляшку» біля церкви

Львівський виконком поки що не дозволив будувати «стєкляшку» біля церкви

Виконавчий комітет Львівської міської ради не затвердив містобудівні умови та обмеження на проектування об’єкта будівництва кафе загального типу на 50 посадочних місць на вул. Генерала Т. Чупринки, 70-А.

Йдеться про проект сучасної споруди поруч церкви Климента, повідомляє ІА Дивись.info.

«Це є скляний кубік – 2 поверхи по 3,5 м. Було обговорення, це зроблено на контрасті», – заявив головний архітектор міста Юліан Чаплінський.

Таке пояснення викликало обурення представниці ГО «Народна дія» Анни Біликівської.

«Це історичний ареал. Поруч стоїть пам’ятка архітектури – церква Климента, позаду є вілла Густава Бізанца – знаменитого архітектора. Оця новітня архітектура повністю зіпсує вигляд тої площі. Оцей куб заслонить увесь вид і на церкву Климента, і на віллу. Архітектор агресивно втручається в історично сформоване середовище. Там не можна так по-хамськи будувати», – заявила вона.

«Ділянка продана на аукціоні і є власник ділянки, який хоче вести господарську діяльність. Є рація у тому, що  поруч є будівлі, які мають велику цінність для громади Львова. Тому нехай власник потратиться і зробить якісну візуалізацію, макет, ми це виставимо на обговорення», – заявив міський голова Андрій Садовий.

Він запропонував перенести розгляд питання, за що й проголосували члени виконкому.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама