дивись.info

Суд відмовився відсторонювати від посади Наталію Ван Доеверен

Суд відмовився відсторонювати від посади Наталію Ван Доеверен

Суд повторно не підтримав прокурора щодо відсторонення від посади заступника керівника медичного закладу, обвинувачуваного в отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомили у прес-службі відомства.

«На розгляді в Личаківському районному суді м. Львова перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням одного із заступників головного лікаря обласної клінічної лікарні за фактом отримання неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що згаданого медика було затримано 28 листопада 2016 року «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в сумі 6 тис грн.», – повідомляють у прокуратурі.

У відомстві зазначають, що процесуальним прокурором у провадженні 20 липня поточного року подано клопотання про продовження строку відсторонення обвинуваченої від посади, оскільки остання, перебуваючи на посаді матиме можливість здійснювати протиправні дії, знищити чи підробити документи, які не були дослідженні у судовому засіданні та перешкоджати кримінальному провадженні шляхом незаконного впливу та тиску на свідків, про що стало відомо з їх показів.

Проте суддею Личаківського районного суду м. Львова було відмовлено у задоволенні цього клопотання, мотивуючи це тим, що обставини, на які вказує прокурор відпали, а також на те, що обвинувачена знайшла іншу роботу і має намір шляхом переводу звільнитися із займаної посади.

«У подальшому, з’ясовано, що обвинуваченою та її оточенням з метою залишитися на посаді заступника головного лікаря та уникнення кримінальної відповідальності, вживаються заходи щодо перешкоджання встановленню істини у кримінальному провадженні, шляхом впливу на свідків та шляхом подачі до суду неправдивої інформації про переведення на іншу посаду, у зв’язку з чим прокурором повторно подано до суду клопотання про відсторонення обвинуваченої від займаної посади.

Однак, незважаючи на наведені прокурором доводи 02.08.2017 суддею Личаківського районного суду м. Львова, повторно відмовлено у задоволенні вказаного клопотання», – повідомили у прокуратурі.

Додамо, що йдеться про заступника головного лікаря Львівської обласної лікарні Наталію Ван Доеверен. Лікар заперечує свою провину, а також у справі є багато суперечностей і розбіжностей.  Більш детально можна прочитати тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама