• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Індія: медіа сколихнула історія вагітної 10-річної дівчинки

Індія: медіа сколихнула історія вагітної 10-річної дівчинки

10-річна дівчина, яка завагітніла внаслідок зґвалтування і якій відмовили в аборті, опинилася в центрі уваги ЗМІ в Індії. Історію дівчинки у місті Чандігахр на півночі країни дізнавалася Гіта Пендей.

Про це повідомляє ВВС Україна.

«Ми бачили багато випадків підліткової вагітності 14 і 15-річних дівчат, але я вперше бачу вагітну у 10 років», - каже Махавір Сінгх з державної юридичної служби Чандігарха.

Пані Сінгх займається справою, яка сколихнула і її місто, і всю Індію. 10-річна дівчинка завагітніла після того, як її нібито неодноразово зґвалтував родич.

Ґвалтівник наразі у в'язниці очікує на суд.

Дівчинку, яка стала жертвою зґвалтування, описували, як щасливу часто усміхнену дитину. Вона сором'язлива і не дуже товариська. Її найулюбленіші предмети в школі - математика та англійська. Вона любить малювати, і в неї це виходить досить непогано.

Вона полюбляє курку, рибу та морозиво.

За порадою лікарів 28 липня Верховний суд Індії відхилив подане від її імені клопотання про аборт. Дівчина перебуває на 32 тижні вагітності, і лікарі вважають, що переривання вагітності у цей строк буде занадто «ризикованим» для здоров'я дівчини. Вони також сказали, що плід розвивається добре.

Родину дівчинки рішення суду приголомшило.

Вона не усвідомлює, що сталося

Закони Індії не дозволяють робити аборт після 20 тижнів вагітності - якщо тільки лікарі не доведуть, що життя вагітної під загрозою.

Останніми роками до суду періодично надходять клопотання від жертв зґвалтувань про переривання вагітності після 20 тижнів. У переважній більшості випадків у маленьких дівчат складно виявити вагітність, адже вони не усвідомлюють, що з ними відбувається.

Про вагітність цієї 10-річної дівчинки стало відомо три тижні тому. Вона пожалілася на біль у нижній частині живота. Мати повела дівчинку до лікаря.

Хтось із тих, хто спілкувався з дівчинкою, сказав: «Вона дуже наївна і не усвідомлює, що із нею сталося».

Її батьки також пропустили перші ознаки вагітності, можливо тому що вона «здорова повненька дитина». І вони навіть у найжахливіших кошмарах не могли уявити, що їхня дочка може завагітніти у 10 років.

Дівчинка і досі не знає про свою вагітність. Ті, хто з нею спілкується, наче ходять навшпиньки. Їй сказали, що у неї в животі великий камінь і через це здувається живіт.

Зараз вона харчується за особливим режимом - їсть яйця, молоко, фрукти, рибу та курку. І, здається, їй подобається додаткова увага.

Але останнім часом до її будинку часто навідується поліція і соціальні служби, збільшується кількість журналістів, які шпигують довкола її будинку.

«Можливо, вона не розуміє самої проблеми, всю складність ситуації, але якесь уявлення про це вже має», - сказав BBC один із високопосадовців.

Дівчинка разом із родиною живе у маленькій однокімнатній квартирі. Її батько працює в уряді, а мати - гувернанткою.

Поліцейська Пратібха Кумарі, яка розслідує справу зґвалтування, описала батьків як «дуже милу родину, настільки просту, що вони навіть не усвідомили, що той чоловік зробив з їхньою дитиною».

Батьки, зрозуміло, збентежені. «Її мати завжди плаче, коли говорить зі мною. Батько каже, що йому здається, що його доньку вбили».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: