• USD: 37.30
  • EUR: 39.75

Українець врятував австрійську туристку від акули в Єгипті

Українець врятував австрійську туристку від акули в Єгипті

На єгипетському курорті Марса-Алам 52-річний житель Ужгорода Михайло Волошин врятував молоду австрійську туристку від акули.

Про це інформує портал «Турпрофі».

Відтак, чоловік прилетів до Єгипту 5 серпня і відразу почав свій відпочинок з подвигу. За його словами, він не планував нікого рятувати – просто так вийшло. Відразу після прильоту українець взяв відеокамеру і разом з дружиною пішов знімати риб. Поруч з ними плавала група туристів з Австрії, а серед них 20-річна дівчина. Біля неї відбувалося щось незвичне, тож Михайло підплив ближче - подивитися.

У це місце зазвичай припливали дельфіни, яких акули уникають. Звідки там узялась акула і чому саме дівчина привернула її увагу, ніхто так і не зрозумів. Ймовірно хтось з туристів годував риб, або якимось іншим чином спровокував хижака. Акула раптово з'явилася перед дівчиною і вкусила її за живіт, вирваши добрячий шмат плоті. Коли дівчина закричала, Михайло підплив і поранена вхопилася за нього, а далі українець щосили поплив до берега. Весь цей час акула кружляла поруч, проте туристам вдалося втекти. Дівчину Михайло витягнув з моря самостійно. Вона була при свідомості.

Поранену дівчину, за даними персоналу готелю, відвезли в госпіталь Хургади. «З нами в готелі відпочивав хлопець – один з начальників київського МНС, - він зреагував найшвидше. Думаю, це йому треба подякувати за те, що жертв більше не було. Хлопець сказав рятувальникам, щоб хапали човни і діставали всіх, хто там ще плавав - на поверхні було видно багато масок пірнальників», – розповів один з очевидців події.

За словами очевидців, дівчину вкусила невелика біла акула.

«Видно було, що єгиптяни нічого такого не очікували і трохи розгубилися. Нам сказали, востаннє акули тут з'являлися в 2015 році, а до цього – в 2009», - розказав Микола.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: