дивись.info

Журналіст розповів, як зробити Бандеру героєм Росії

Журналіст розповів, як зробити Бандеру героєм Росії

За півроку Степана Бандеру можна зробити національним героєм РФ, а росіяни відмовляться від Криму, якщо змінити політику на телебаченні. Про це заявив російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці в Facebook.

 

Журналіст нагадав слова покійного олігарха Бориса Березовського, який говорив: «дайте мені пульт від телевізора, і за півроку я зроблю президентом табуретку».

«І він абсолютно правий. У кого в руках джойстик від Першого каналу – той і цар гори», – зазначив Бабченко. «Як ми бачимо, на даний момент даній країні можна навіяти будь-яку конструкцію — про те, що ми перемогли в Сирії, і про те, що нас в Сирії немає. Про те, що бандерівці розіп’яли хлопчика, і про те, що треба виконувати Мінські домовленості. Про те, що був незалежний референдум, і про те, що «ми ніколи не приховували».

Про те, що Трамп не ЧМО, і про те, що Трамп – вже майже ЧМО. Про те, що ми збили транспортний літак, і про те, що ми нічого не збивали. Про те, що це був український «Су». Про те, що це була ракета. Про те, що ми ніколи й не заперечували, що це «Бук», але це — український «Бук». І так далі», – додав він.

Журналіст зазначив, що «Росія – це країна, яка управляється зомбоящиком» і через нього можна змінити свідомість населення.

«Дайте мені телебачення, і я вам гарантую – через півроку тут будуть цілувати Сполучені Штати в попку, змінюваність влади стане національною ідеєю, Крим захочуть повернути дев’яносто дев’ять відсотків Росіян, а при бажанні і Степан Бандера стане національним героєм», – заявив Бабченко.

«Критичне мислення та здатність думати самостійно – ось що має стати новою національною ідеєю. Інакше тут нічого не вийде. Країна, що живе в міфі, а не в реальності, може тільки деградувати», – підсумував журналіст.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама