дивись.info

Балчуна на посаді керівника ПАТ «Укрзаліниця» може замінити перший заступник Омеляна

Балчуна на посаді керівника ПАТ «Укрзаліниця» може замінити перший заступник Омеляна
Євген Кравцов.

Кабінет Міністрів України звільнив Євгена Кравцова з посади першого заступника міністра інфраструктури. Про це РБК-Україна повідомило джерело в уряді.

Зазначену посаду Кравцов обіймав з травня минулого року. Сьогодні Кабінет Міністрів України на своєму засіданні розгляне призначення Кравцова тимчасово виконуючим обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця». Попередній керівник держкомпанії – Войцех Балчун – подав заяву про відставку за власним бажанням, про що повідомив у ході засідання уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Відзначимо, з березня 2015 року Євген Кравцов працював в менеджменті ПАТ «Укрзалізниця». До травня 2016 року він обіймав посади начальника департаменту реформування і корпоративного розвитку УЗ, потім – посаду директора з реформування, майнової і правової політики УЗ, з жовтня 2015 по травень 2016 був членом правління і в.о. глави УЗ.

Нагадаємо, глава ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун подав у відставку через особисті обставини. Сьогодні уряд розгляне пропозицію призначити тимчасовим керівником першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова. У свою чергу, Войцех Балчун може залишитися на посаді радника голови «Укрзалізниці» і виконувати функції міжнародної координації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама