дивись.info

У Сокалі начальник ветлікарні заплатить штраф за те, що взяв на роботу доньку

У Сокалі начальник ветлікарні заплатить штраф за те, що взяв на роботу доньку

Начальнику Сокальської районної державної лікарні ветеринарної медицини доведеться сплатити штраф за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

У липні 2017 року Сокальський районний суд Львівської області визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, начальника однієї із районних державних лікарень ветеринарної медицини Львівщини за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Чоловік не повідомив у встановлених законом випадках про наявність у нього реального конфлікту інтересів та видав наказ від 03.10.2016 про прийняття на посаду фельдшера ветеринарної медицини своєї дочки, чим вчинив вказане адміністративне правопорушення.

За наслідками судового розгляду до винного застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 3,4 тис грн. Постанова суду набрала законної сили.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.