дивись.info

Львів хочуть зробити прозорішим, аби боротися з корупцією

Львів хочуть зробити прозорішим, аби боротися з корупцією

11 серпня виконавчий комітет Львівської міськради затвердив план дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних на 2017-2018 роки.

Про це повідомляє кореспондент Дивись.info.

11 серпня виконавчий комітет Львівської міськради затвердив план дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних на 2017-2018 роки. ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» розробило, як запевняє його директор Андрій Вишневський, конкретний план дій. За його словами, Львів сьогодні є єдиним містом України, яке офіційно приєдналося до Хартії відкритих даних, мета якої — поширення демократії, боротьба з корупцією та сприяння економічному розвитку країни.

«Згідно з дослідженням наших колег з Європейського Союзу, до 2020 року сам принцип відкриття даних про органи місцевого самоврядування та державну владу дозволить збільшити ВВП всього Європейського Союзу на 2%. Це відбудеться за рахунок того, що коли відкриваються всі дані, у нашому випадку про місто, на їхній основі створюють стартапи, інноваційні підприємства, нові сервіси», — пояснив Андрій Вишневський.

Нагадаємо, нещодавно у Львові презентували веб-портал для контролю депутатів міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама