дивись.info

Екс-регіонала Колесніченка не допустили на «вибори» губернатора Севастополя

Екс-регіонала Колесніченка не допустили на «вибори» губернатора Севастополя

В окупованому Криму російський виборчком Севастополя не допустив колишнього українського нардепа від Партії регіонів Вадима Колесніченка до участі у виборах «гурбернатора» Севастополя.

Про це повідомляє Четвертая власть.

Крім того, Севастопольський міський суд відхилив скаргу Колесніченка на попереднє рішення суду. У ній Вадим Колесніченко вимагав від виборчої комісії скасувати постанови виборчкому «Про відмову в реєстрації Колесніченку Вадиму Васильовичу, висунутого Регіональним відділенням в місті Севастополі Всеросійською політичною партією «Партия «Великое отечество», кандидатом в губернатори міста Севастополя».

Таким чином, Вадиму Колесніченку відмовили в реєстрації.

Показово, що до виборів «губернатора» російський виборчком допустив лише представників великих російських партій, які вважаються підконтрольними Кремлю.

Нагадаємо, Вадим Колесніченко до 2014 року був одним з видних проросійських політиків в Україні. Колесніченко регулярно в своїх коментарях ображав українську культуру, мову, прихильників українізації та активістів Євромайдану, а також підтримував сталінські репресії і на прес-конференції одягав форму НКВС.

Крім того, Вадим Колесніченко був одним з авторім скандального «Мовного закону Ківалова-Колесніченка», скасування якого в 2014 році використовувалася російською пропагандою як привід для вторгнення до Криму.

Після перемоги Євромайдану Колесніченко втік до Севастополя і підтримав там місцевого «народного мера», ставленика російських окупантів. Залишившись на окупованій території, він підтримав анексію Криму.

У 2014 році проти Колесніченка було порушено кримінальну справу за статтею 110 КК України («Державна зрада»).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.