дивись.info

У парку «Знесіння» відбудеться фестиваль ленд-арт скульптур «Баба Род»

У парку «Знесіння» відбудеться фестиваль ленд-арт скульптур «Баба Род»

24-27 серпня відбудеться експозиція ленд-арт скульптур на території парку «Знесіння» з базою на !FESTrepublic. Вхід на подію – вільний. Авторами скульптур є 10 митців з України та США. Назва фестивалю «Баба Род» походить від назви однойменного плоского пагорбу на території парку «Знесіння», який ще називають Бабиною Горою.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Фестиваль «Баба Род» «розповість» про Світовидове поле, на якому виник первісний Львів, пісковики океану Тетіс (плити з відбитками давніх молюсків можна розглянути в окремій зоні), капища язичницьких богів, до яких привернуть увагу інсталяціями.

Одна з цілей фестивалю – це підтримка парку «Знесіння».

Мар’яна Задорожна, в.о. директора парку, додає: «Парк долучається до ініціативи фестивалю ленд-арту «Баба Род», оскільки це дасть можливість започаткувати хорошу традицію організації таких фестивалів на постійній основі. Це перспективно для розвитку парку та активного залучення відвідувачів. Фестиваль допоможе гостям та мешканцям Львова більше дізнатись про історію парку, про його автентичні та сакральні місця».

Автори скульптур з Харкова, Києва, Ужгорода, які працюють над втіленням проекту: Наталія Лісова, Сергій Якунін, Олексій Коношенко, Антон Саєнко, Віталій Кохан, Влодко Кауфман, Юрій Вишняков, Павло Ковач, Данило Ковач. Під час фестивалю свої скульптури з дерева створюватиме також американець Leland Beaty (Ліланд Беті). Куратори ленд-арт події: Ковач Павло, учасник Відкритої групи, Засновник галереї detenpylu, Єфремова 26, учасник багатьох українських і міжнародних фестивалів; Сергій Якунін, майстер ленд-арту; Олексій Коношенко, скульптор.

Експозиція розпочинається о 14:00 і триватиме до пізньої ночі щодня – з 24 до 27 серпня. Увесь цей час !FESTrepublic відкриє територію для гостей на Сторознесенській з фудкортом та доброю музикою. Програму для окремої дитячої зони забезпечать Дитяча планета та історичний клуб Чорна Галич. Забави для дітлахів будуть щодня до 23:00 год.

У 10-му корпусі !FESTrepublic 26-го серпня відбудеться ембіент-концерт з хором та техно-рейв.

Ляна Мицько, співорганізатор події, зазначає: «Вважаємо, що парк «Знесіння» невиправдано залишається поза інформаційним контекстом у нашому місті – тому такими подіями відкриваємо його знову для всіх, хто буде цими днями у Львові. Базою для прогулянки по ленд-арт об’єктах парку є територія !FESTrepublic – тут ми видамо мапи з основними локаціями та скульптурами, які варто оглянути на «Знесінні». Також на території зможете поспілкуватися з митцями, працівниками парку «Знесіння», геологами та істориками».

Уже традиційно на фестивалі діятимуть принципи Zero Waste, на території можна буде придбати склянки для напоїв. Вхід на фестиваль вільний, безкоштовний автобус щогодини курсуватиме від музею «Арсенал».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.