дивись.info

Жінки хотіла за 50 євро «домовитися» з прикордонниками, щоб вивезти за кордон дитину

Жінки хотіла за 50 євро «домовитися» з прикордонниками, щоб вивезти за кордон дитину

Щоб вивезти свою власну доньку за кордон за незаконно виданим дорученням від батька дитини, жінка вирішила підкупити прикордонників. Про це повідомили у прес-службі Мостиського прикордонного загону.

Вчора, в пункті пропуску «Шегині», що на українсько-польському кордоні, для оформлення на виїзд з України прибула 44-річна громадянка України, мешканка Івано-Франківщини зі своєю донькою 9-ти років. На паспортний контроль жінка надала нотаріально засвідчену заяву батька дитини про те, що він надає згоду на вивезення доньки за кордон.

Під час перевірки інспектор прикордонної служби з’ясував, що документ виданий незаконно, адже батько дівчинки перебуває за кордоном і фізично не міг особисто підписати його. За даним випадком прикордонник доповів старшому в пункті пропуску і запросив жінку до службового приміщення для розбору. Розуміючи своє становище та сподіваючись таки виїхати з дитиною за кордон, жінка не придумала нічого кращого як в додаток до всього ще й спробувати відкупитися від правоохоронців та дати хабара у розмірі 50 євро. До Польщі їх ніхто не пропустив, а від хабара прикордонники відмовилися.

Отже, крім пояснень щодо можливої підробки документів, жінці також довелося відповідати на питання поліцейських стосовно спроби дачі незаконної винагороди правоохоронцю.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.