дивись.info

Акції «Західенерго» купив Ахметов

Акції «Західенерго» купив Ахметов

Компанія Ornex, що входить до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова, придбала по 25% акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго» і ПАТ «Київенерго», виставлених на продаж Фондом державного майна.

Про це повідомляє УП.

«Ціна 25% акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго» становила 417,163 млн гривень (що на 69,58 млн гривень більше стартової вартості). За 25% акцій ПАТ «Київенерго» сплачено 759,633 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

Таким чином структури Ахметова наразі контролюють 97,3% акцій «Київенерго» та 96% акції «Західенерго».

Як повідомлялося, Фонд на аукціоні 16 серпня реалізував 25% акцій ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

Покупець – також компанія Ornex. Оскільки вона була єдиною, що подала заявку на участь в аукціоні, пакет акцій «ДТЕК Донецькобленерго» було реалізовано за стартовою ціною – 143,8 млн гривень.

Торги відбулися на фондовій біржі «Іннекс».

Заплановані цього самого дня – 16 серпня – аукціони з продажу 25% акцій ПАТ «Донбасенерго» і 25% акцій ПАТ «Сумиобленерго» не відбулися через відсутність заявок.

З цієї ж причини 15 серпня не відбувся аукціон із продажу 25% акцій ПАТ «Одесаобленерго» на Українській біржі.

Повторний аукціон із продажу 25% акцій «Одесаобленерго» заплановано на 22 серпня, «Донбасенерго» і «Сумиобленерго» – 23 серпня. Організатори торгів ті самі.

Окрім цього, 31 серпня на ПФТС заплановано ще два аукціони: з продажу 25% акцій ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» і ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.