дивись.info

Не зважаючи на протидію окупантів, кримські татари провели пам’ятну акцію у Криму

Не зважаючи на протидію окупантів, кримські татари провели пам’ятну акцію у Криму
Пам’ятна акція кримських татар на базі відпочинку в Ак’-к’ая, присвячена 30-ій річниці масових мітингів в Москві, які були одним з вирішальних етапів кримськотатарського національного руху, таки відбулася, попри протидію окупаційної російської влади.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат ВР Рефат Чубаров.

«Незважаючи на всі перепони, заборони і оцеплення з боку російських окупантів кримські татари зібралися на пам’ятний захід у Ак’-К’ая (Біла Скеля) поблизу К’арасувбазара (нині – Білогірськ), присвячене 30-річчю проведення масових мітингів кримських татар в Москві влітку 1987 року», – написав Чубаров.

Через кілька хвилин він додав, що «тільки що озброєні ФСБшики, які оточили територію бази відпочинку в селі Ак’-к’ая … дали кримським татарам, що зібралися, 10 хвилин, щоб розійтися. Одночасно озброєні карателі почали демонстрацію залякувальної підготовки до розгону мирних людей», – зазначив Чубаров.

Перед цим Чубаров розповів, що в неділю, 20 серпня, кілька десятків озброєних людей в масках і російська поліція перекрили вхід на територію бази відпочинку «Ковбой» в селі Ак’-к’ая, де мав розпочатися захід, присвячений 30-річчю проведення масових мітингів кримських татар в Москві влітку 1987 року.

Також, за інформацією Чубарова, затримали Бекіра Умерова, одного з організаторів пам’ятного заходу. Оголошена окупантами причина блокування території бази відпочинку – нібито повідомлення, що надійшло, про наявність на території бази “схрона зі зброєю”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.