дивись.info

Львівщина та Луганщина реалізовують спільний проект із залученням коштів ЄС

Львівщина та Луганщина реалізовують спільний проект із залученням коштів ЄС

Львівщина та Луганщина реалізовуватимуть спільні проекти та ініціативи в освітній сфері.

Про це інформує прес-центр ОДА.

Відповідну декларацію про наміри підписали очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз у середу, 23 серпня, в межах візиту делегації Львівщини на Луганщину.

Відтак декларація передбачає спільну підготовку проекту «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти», що подається на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. До слова, це вперше області спільно подають проект на залучення зовнішніх джерел фінансування для спільних проектів.

В межах проекту запланована низка заходів. Зокрема, йдеться про підвищення рівня освітньої співпраці між регіонами шляхом встановлення обладнання для проведення відеоконференцій та інтерактивної дошки у 30 класах для вивчення історії та української літератури пілотних середніх шкіл та проведення ремонтних робіт у цих приміщеннях. Також планується організація літніх шкіл у Львівській області та Республіці Польща для вчителів історії та української літератури зі шкіл Львівської та Луганської областей з метою обміну досвідом та кращими практиками викладання гуманітарних дисциплін.

Окрім цього, школярі з Львівської та Луганської областей зможуть провести час у інтеграційних літніх таборах «Літня академія» задля реалізації спільних проектів, формування дружніх відносин та підвищення рівня довіри між молоддю обох регіонів.

Також в межах міжрегіональної співпраці сторони домовилися провести конкурс «Історія моєї малої батьківщини» та конкурсу мовознавства серед учнів 9-11 класів, а також спільні краєзнавчі табори.

Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутати, працівники апарату облради, керівники районів області, волонтери вирушили на схід України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.