дивись.info

В анексованому Севастополі пройшов патріотичний флешмоб

В анексованому Севастополі пройшов патріотичний флешмоб

Жителі Севастополя, який як і Крим перебуває під анексією Росії, привітали Україну з Днем прапора та Днем Незалежності патріотичним флешмобом. 27 чоловіків, жінок та дітей прийшли на набережну Чорного моря в синьому та жовтому одязі, як кольори українського прапора, передає ТСН.

«Вітаємо нашу Україну з Днем Прапора і Днем Незалежності!!! З тобою в серці», – написала у Facebook користувачка Тетяна Москаленко і виклала фото з флешмобу.

«Україно! Найщиріші патріоти з Севастополя вітають тебе з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності! Між собою ми називали це флешмобом, ну, а просто зателефонували друзям, друзям друзів і їхнім знайомим і запропонували сфотографуватися в центрі Севастополя, щоб показати, що в Криму є справжні патріоти України і що не можна материковим українцям відмовлятися від Криму. Багато познайомилися просто на місці, багато хто хотів, але не змогли прийти через життєві обставини, були і такі, хто відверто побоявся, хоч і уболіває, були і такі, хто пізніше журився, що не знав про флешмоб. Ми обговорили між собою, що якщо хтось побоюється переслідування з боку влади, то можна заретушувати, проте ніхто не висловив такого бажання», – зазначила користувачка Facebook Lara Mos.

Частина учасників флешмобу прийшли на набережну вже в синьо-жовтому одязі, решта, побоюючись, переодяглися вже на місці.

«Подібне скупчення синьо-жовтих кольорів викликало в оточення неоднозначну реакцію в діапазоні від схвальних усмішок до ненависті та панічного страху, коли в очах читалося неозвучене запитання: «Чи не час пакувати валізи?». Один роззява не втримався і запитав: «Це у вас тут мітинг?», на що ми добродушно розсміялися і відповіли, що просто спілкуємося. І так, ми просто спілкувалися, але енергетика позитиву від єднання просто зашкалювала. На очі наверталися сльози, коли виявлялося, що люди, які майже чотири роки не бачилися, раптово впізнавали в тих, які прибували, «наших»! Але факт залишається фактом – нас багато і ми не боїмося демонструвати свою позицію, тому, що знаємо – все буде Україна!» – зазначила Lara Mos.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.