В Україні запускають фундаментальний онлайн-курс «Людина та держава. Правила гри» (відео)

21191367_1465517093542620_1665841415_o (1)

З вересня в Україні запускають фундаментальний онлайн-курс з правознавства «Людина та держава. Правила гри». За змістовим наповненням і форматом викладу він не має аналогів в Україні.

Онлайн-курс стартує 7 вересня, триватиме сім тижнів. Безкоштовна реєстрація вже доступна за посиланням.

У курсі, створеному EdEra, є два модератори-провідники, які разом з експертами розглядають кожну тему курсу. Всі лекції подані в форматі дискусії. Вони супроводжуються анімованими презентаціями та великою кількістю завдань для узагальнення й систематизації набутих знань. До створення онлайн-курсу залучені 12 провідних експертів і представників міжнародних організацій: зокрема, ОБСЄ в Україні, Ради Європи, ООН та ЮНІСЕФ.

У рамках онлайн-курсу «Людина та держава. Правила гри» експерти розглянуть характеристики держави та державної влади, поняття права, правовий статус особи та права людини, поняття та форми захисту прав людини, міжнародне правосуддя та міжнародні організації.

«Ми рухаємося від теорії до практики. Від принципів права – цих внутрішніх пружин правової системи, без яких закони є просто набором випадкових і часто погано сформульованих правил – до конкретного законодавства та адміністративної й судової практики, – розповідає Дмитро Вовк,  експерт курсу, доц. НЮУ ім. Ярослава Мудрого, запрошений дослідник у Центрі Вудро Вільсона, Вашингтон. – Цей онлайн-курс містить чимало своєрідних «ключів», що дозволяють зрозуміти як насправді функціонують правові інститути, які цінності й ідеї покладені в їх основу».

Зазначимо, що онлайн-курс зацікавить людей, що лише починають знайомитися з правом,  медійників і громадських активістів, а також старшокласників, студентів початкових курсів і викладачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: