дивись.info

Порошенко під час візиту на Львівщину розповів, коли знизяться ціни на скраплений газ

Порошенко під час візиту на Львівщину розповів, коли знизяться ціни на скраплений газ

Свою позицію він озвучив журналістам під час брифінгу після відкриття виробничого підрозділу концерну Nexans у м. Броди.

На думку президента, ситуація має дві площини – соціальну та геополітичну, – повідомляє кореспондент Дивись.info.

«Значна частина водіїв експлуатує автомобільний транспорт, який заправляється зрідженим газом і різке здорожчання цін не може бути прийнятним і не може залишатися без реакції влади, – заявив Порошенко. – Хочу наголосити, що ми провели необхідні консультації з урядом, я говорив із Прем’єр-міністром, ми маємо абсолютно чіткі і погоджені підходи. Позиція перша: антимонопольний комітет має вжити всіх заходів для того, аби не допустити монопольного становища і зростання ціни, мають бути перевірені всі постачальники газу і якщо будуть отримані факти про монопольно отримані високі прибутки, ті, хто це допустив, будуть оштрафовані, а ситуація буде повернена до норми».

Щодо геополітичної площини президент зазначив: «Ви знаєте, що в умовах гібридної війни, коли основним постачальником скрапленого газу була Російська федерація, були прийняті рішення щодо припинення або обмеження постачання. Так само, як це відбувалося з природнім газом, ми маємо навчитися жити в умовах гібридної війни, – зауважив Порошенко. – Також були дані відповідні доручення міністерствам, виробникам, ми маємо налагодити власне виробництво скрапленого газу і ті заблоковані обсяги з РФ мають бути компенсовані українським виробництвом. Ми чекаємо результатів протягом двох-трьох тижнів і уже у другій половині вересня поставлене завдання (впевнений, що воно має бути виконане), щодо зниження ціни на скраплений газ і притягнення до відповідальності тих, хто допустив порушення, якщо вони будуть встановлені».

Президент додав, що до перевірок долучена поліція та прокуратура, а громадськість матиме змогу контролювати процес.

Читайте також: Відкрити школу і завод: Порошенко приїхав на Львівщину (оновлюється)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.