дивись.info

Нардеп Дмитро Добродомов заявляє, що його приймальню штурмували працівники Генпрокуратури

Нардеп Дмитро Добродомов заявляє, що його приймальню штурмували працівники Генпрокуратури

Народний депутат Дмитро Добродомов заявляє, що працівники Генпрокуратури намагалися вдертися до його приймальні та офісу партії.

«Вони намагалися вдертися в мою київську приймальню, бо в них фігурує по якісь справі власне це приміщення, яке ми орендуємо офіційно в жінки-підприємця», – розповів Дмитро Добродомов кореспонденту Дивись.info.

«Потім вони зрозуміли, що помилилися, правда зрозуміли тоді, коли народні депутати під’їхали, бо сам я зараз у Львові. Вони зрозуміли що «вдарили у штангу», написали протокол і все. Але мене непокоїть інше – там є табличка, що це приймальня народного депутата, і їх це абсолютно не зупиняє», – розповів нардеп.

За його словами до цього у приміщенні була приймальня нардепа Дерев’янка, а ще раніше косметологічний кабінет. «Як це приміщення може в них фігурувати? По їхній базі там якась фірма, яка фігурує в кримінальних, ніби це має стосунок до якогось високопоставленого колишнього співробітника ГПУ Пшонки, задіяного у схемах Курченка. Але воно належить жінці, яка ніколи не працювала в ГПУ. Їм пояснили, що це приймальня народного депутата, вони сказали що їм все одно,  якщо двері не відкриють, вони їх зламають», – обурився депутат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.