дивись.info

У КВУ розповіли, які партії найбільше витрачають коштів на рекламу

У КВУ розповіли, які партії найбільше витрачають коштів на рекламу

Комітет виборців України назвав партії, які найбільше витрачають коштів на рекламу. Відповідні дані містяться в звіті комітету.

«Радикальна партія Олега Ляшка», «Самопоміч» і «Опозиційний блок» витрачають значні відсотки коштів на розміщення політреклами. Блок Петра Порошенка – вкладає гроші в розвиток партійної мережі. «Народний фронт» і «Батьківщина» – витрачають всі гроші на оренду приміщень і заробітну плату.

Згідно з підрахунками комітету, за квітень-червень Радикальна партія витратила на статутну діяльність 13 млн гривень, з яких 12,8 млн гривень склали кошти держбюджету. 45% усіх коштів було витрачено на рекламу по телебаченню. Понад 3,2 млн гривень було передано ТОВ «Інформаційне агентство «112 Україна» та 1,9 млн гривень – ТОВ «Новини 24». При цьому на зарплату радикали витратили 2,4 млн гривень, на оренду приміщень – 0,3 млн гривень.

Всі витрати «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» протягом другого кварталу фінансувалися з держбюджету. Всього було витрачено 22,1 млн гривень,що є найбільшим показником з усіх партій. 62% коштів було спрямовано на утримання місцевих організацій партії, 9% – на заробітну плату, 7% – на матеріальні витрати та оплату послуг.

«Батьківщина» витратила на свою діяльність 4,3 млн гривень (з них 4 млн. – кошти держбюджету). Третина коштів, 32%, «Батьківщина» направила на оренду приміщень, 28% – на матеріальні витрати та оплату послуг, 14% – на заробітну плату.

У другому кварталі 2017 «Народний Фронт» отримав з державного бюджету України 28,4 млн гривень, «Солідарність» – 28 млн гривень, «Самопоміч» – 25,1 млн гривень, Опоблок – 12,1 млн гривень, Радикальна партія – 9,5, «Батьківщина» – 7,2 млн гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.