Завтра до Львова приїде Міністр оборони
Завтра, 1 вересня 2017 року о 08.00 годині у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди Дня знань за участі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака.
Нагадаємо, що нещодавно виник скандал через ініціативу Міністра оборони Степана Полторака створити військовий інститут для підготовки майбутніх офіцерів танкових підрозділів на базі факультету військової підготовки Харківського політехнічного інституту. Тобто, йшлося про переведенням «танкістів» зі Львова до Харкова.
Читайте також: Академія сухопутних військ у Львові замовила риби на майже 3,8 мільйона у 21-річної підприємиці
Депутатом Ігорем Васюником було ініційовано петицію проти знищення Національної академії сухопутних військ.
Дивіться також розклад урочистостей на 1 вересня.
№ з/п | Назва навчального закладу | Дата проведення | Час проведення | Місце проведення |
Галицький район | ||||
1 | ЛАГ при ЛНУім. І. Франка | 01.09.2017 | 11:00 | I корпус НУ «Львівська політехніка» |
2 | ЛЛГ | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
3 | НВК “Школа-гімназія Галицька” | 01.09.2017 | 10.00 | Спортивний майданчик |
4 | ЛДКСЗШ № 3 | 01.09.2017. | 10.00 | Площа перед пам’ятником М. Вербицькому |
5 | ССЗШ № 4 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
6 | СЗШ № 9 | 01.09.2017 | 10.30 | Шкільне подвір’я |
7 | СЗШ № 10 м. Львова імені Святої Марії Магдалени | 01.09.2017 | 11.00 | Шкільне подвір’я |
8 | СЗШ № 27 м. Львова ім. героя Небесної Сотні Юрія Вербицького | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільне подвір’я |
9 | ССЗШ №28 | 01.09.2017 | 10.00 | Спортивний майданчик |
10 | СЗШ № 34 імені М.Шашкевича | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
11 | СЗШ східних мов та східних бойових мистецтв «Будокан» | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
12 | ССЗШ № 52 ім.М. Лобачевського | 01.09.2017р | 10.00 | Шкільне подвір’я |
13 | СЗШ № 62 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
14 | СЗШ № 87 | 01.09.2017 | 12.00 | Шкільне подвір’я |
15 | ПНВЗ “Школа Святої Софії” | 01.09.2017 | 11.00 | Шкільне подвір’я |
16 | Львівська українська приватна гімназія | 09.09.2017 | 11.00 | Кінотеатрім. Довженка |
Залізничний район | ||||
1 | ЛССЗШ № 15 | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
2 | ССЗШ № 18 м. Львова | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
3 | СЗШ № 40 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
4 | ЛУГГім. О.Степанів | 01.09.2017 | 09.00 | Гімназійне подвір’я |
5 | Львівський художній ліцей приЛьвівській національній академії мистецтв | 01.09.2017 | 10.00 | Спортивний зал ліцею |
6 | СЗШ № 60 м. Львова | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
7 | НВК «Гроно» м. Львова | 01.09.2017 | 09.00 | Спортивний майданчик закладу |
8 | СЗШ № 65 м. Львова | 01.09.2017р. | 09.00 | Подвір’168я школи |
9 | СЗШ № 67 м. Львова | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи, вул.. Сяйво, 18 |
10 | СЗШ № 68 м. Львова | 01.09.2017 | 09.00 | спортивний майданчик (за сприятливих погодних умов) |
11 | ЛЗСШ № 74 | 01.09.2017 | 09.00 | подвір’я школи |
12 | СЗШ № 75 ім. Лесі Українки | 01.09.2017 | 10.00 | подвір’яшколи |
13 | СЗШ № 77 м. Львова | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільнийстадіон |
14 | ЛГ «Євшан» | 01.09.2017 | 09.30 | Подвір’я гімназії |
15 | ЛФМЛІ | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я ліцею |
16 | ЛЗШ І ступеня «Світанок» | 01.09.2017 | 10.00 | Територія школи |
17 | НВК «Арніка» | 01.09.2017 | 9.00 | подвір`я комплексу |
18 | НВК “Один, два, три” | 01.09.2017 | 10.00 | НВК “Один, два, три” |
Личаківський район | ||||
1 | СЗШ № 6 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
2 | СЗШ № 7 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір”я школи – посвята в першокласники (учні 1,9,11 класів). Приміщення школи – для учнів 2-8, 10 класів відбудуться окремі заходи у вигляді нестандартних уроків. |
3 | ЛСЗШ № 8 | 01.09.2017 | 11.00 | Церква Пресвятої Євхаристії |
4 | СЗШ № 21 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
5 | СЗШ № 24 | 01.09.2017 | 10.0012.00 | Служба божа в костелі св. Антонія (вул.Личаківська 53) Урочистість «Перший дзвоник» на шкільному подвір’ї(вул.Кониського 4) |
6 | СЗШ № 29 | 01.09.2017 | 9.00 | Подвір’я школи |
7 | ССЗШ № 37 | 01.09.2017 | 10.00 | Стадіон школи |
8 | СЗШ № 42 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
9 | СЗШ № 47 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
10 | СЗШ № 49 | 01.09.2017 | 09.30 | Подвір’я школи |
11 | СЗШ № 63 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
12 | СЗШ № 70 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
13 | СЗШ № 71 | 01.09.2017 | 10.00 | Майданчик біля школи |
14 | СЗШ № 82 | 01.09.2017 | 9.30 | Подвір’я школи |
15 | ЛНВК “Школа І ст. -гімназія” | 01.09.2017 | 9.00 | Подвір’я школи |
16 | СЗШ-інтернат № 2 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
17 | «Берегиня» | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
18 | НВК Ш-с «Провесінь» | 1.09.2017 | 09.30 | Подвір’я школи |
19 | СЗШ «Лідер» | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
20 | НВК С-ш «Дзвіночок» | 01.09.2017 | 9.30 | Подвір’я школи |
Сихівський район | ||||
1 | СЗШ № 1 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
2 | СЗШ № 13 | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
3 | СЗШ № 32 | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
4 | ЛСШ № 69 | 01.09.2017 | 10.30 | Подвір’я школи |
5 | СЗШ № 72 | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
6 | СЗШ № 73 | 01.09.2017 | 09.00 | Стадіон школи |
7 | СЗШ № 84 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
8 | СЗШ № 86 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
9 | СЗШ № 90 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
10 | ССЗШ № 93 | 01.09.2017 | 10.30 | Подвір’я школи |
11 | СЗШ № 95 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
12 | СЗШ № 96 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
13 | СЗШ № 98 | 01.09.2017 | 09.00 | Сквер Гідності |
14 | НВК «Ш-с «Софія» | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
15 | НВК «Ш-г «Сихівська» | 01.09.2017 | 10.00 | Гімназійний двір |
16 | НВК «Ш-л «Оріяна» | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
17 | ЗШ «Первоцвіт» | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
18 | ЗШ «Дивосвіт» | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
19 | АШ «Тривіта» | 01.09.2017 | 10.00 | Храм Собору святого Івана Хрестителя,вул. Зубрівська, 1а |
20 | ГімназіяШептицьких | 01.09.2017 | 11.00 | Подвір’я гімназії |
21 | Гімназія «Братів Ізраїлю» | – | – | Призупинила діяльністьна 2017/18 н.р. |
22 | ПНВК «С- ш – ліцей «ЕКОЛЕНД» |
01.09.2017 | 10.00 | Приміщення Ліцею |
23 | Креативна Міжнародна Дитяча Школа | 01.09.2017 | 10.30 | Парк культури і відпочинкуім. Б. Хмельницького |
Франківський район | ||||
1 | ССЗШ № 2 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
2 | ССЗШ № 5 ім. Кокорудзів | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
3 | СЗШ № 17 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
4 | “Джерельце” | 01.09.2017 | 10.00. | Шкільне подвір’я |
5 | СЗШ № 31 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
6 | СЗШ № 36 | 01.09.2017 | 09.30 | Шкільне подвір’я |
7 | ССЗШ № 45 | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільне подвір’я |
8 | ССЗШ № 46 ім. В. Чорновола | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільне подвір’я |
9 | СЗШ № 48 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
10 | СЗШ № 50 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
11 | СЗШ № 51 ім. Івана Франка | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
12 | СЗШ № 55 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
13 | ССЗШ № 66 | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
14 | ЛНВК ім. Василя Стуса | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
15 | СЗШ № 83 | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільне подвір’я |
16 | НВК ім. В. Симоненка | 01.09.2017 | 09.30 | Стадіон НВК |
17 | КГ при ЛНУ ім. І. Франка | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я гімназії |
18 | НВК “Школа-ліцей “Європейський” | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
19 | ЛСЗШ “Школа радості” | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільне подвір’я |
20 | НВК С-ш “Малюк” | 01.09.2017 | 10.00 | Шкільне подвір’я |
21 | Гімназія Львівського університету бізнесу та права | 01.09.2017 | 12.00 | Шкільне подвір’я |
22 | ЛСШ «Надія» | 01.09.2017 | 10.30 | Шкільне подвір’я |
23 | «Живе слово» | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільне подвір’я |
Шевченківський район | ||||
1 | СЗШ № 20 м. Львова | 01.09.2017 | 09.30 | Шкільне подвір’я |
2 | СЗШ № 22 м. Львова | 01.09.2017 | 09.30 | Подвір`я школи |
3 | СЗШ № 23 м. Львова | 01.09.2017 | 10.00 | Церква Свщм.М.Чарнецького,вул.Під Голоском,2 (Молебень з нагоди початку навчального року. Традиційна посвята портфеликів першокласників) |
4 | СЗШ № 30 м. Львова | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
5 | СЗШ № 33 м. Львова | 01.09.2017 | 10.00 – служба Божа в церкві св..Анни11.00 – святкова урочистіть | Подвір’я школи |
6 | НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38м. Львова» | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
7 | СЗШ № 41 м. Львова | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я початкової школи (вул. Незалежності, 27) |
8 | ЛЗШ № 43 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
9 | СЗШ № 44ім. Т.Г. Шевченка | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
10 | ЛСЗШ І ст. № 53 | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
11 | СЗШ № 54 м. Львова | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
12 | ЛСШ І-ІІІ № 57ім. Короля Данила | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
13 | СЗШ № 78 м. Львова | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільне подвір’я |
14 | ЛССЗШ № 81ім. П. Сагайдачного | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільний спорт. майданчик(у разі дощу – спортзал школи) |
15 | СЗШ № 91 | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
16 | СЗШ № 92 м. Львова | 01.09.2017 | 9.00 | Подвір’я школи |
17 | КНВК школа-садок №94 | 01.09.2017 | 09.30 | Подвір’я школи |
18 | СЗШ № 97 м. Львова | 01.09.2017 | 09.00 | Шкільне подвір’я |
19 | СЗШ № 99 м. Львова | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
20 | СЗШ № 100 м. Львова | 01.09.2017 | 09.30 | Подвір’я школи |
21 | Львівська правнича гімназія | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я гімназії |
22 | ЛГ «Престиж» | 01.09.2017 | 10.00 | Територія гімназії |
23 | Навчально-виховний комплекс«Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей» | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я закладу |
24 | ШЕЛ | 01.09.2017 | 9.00 | Подвір’я ліцею |
25 | ПШ «Відродження» | 01.09.2017 | 11.00 | Подвір’я школи |
26 | ПШ «Перспектива» | 01.09.2017 | 10.00 | Подвір’я школи |
27 | ПШ «Перлина» | 01.09.2017 | 10.00 | Актова зала |
28 | ПНВК «Садок – школа – ліцей «ЕКОЛЕНД» | 01.09.2017 | 09.00 | Подвір’я школи |
Коментарі