дивись.info

Росіяни у США знищують документацію?

Росіяни у США знищують документацію?

Співробітники торгового представництва Росії у Вашингтоні спішно спалюють на його задньому дворі паперовий документообіг. Раніше дим був помічений над генконсульством РФ у Сан-Франциско.

Про це пише DW.com.

Видання пише, що за огорожею торгпредства на Коннектикут авеню було розпалене багаття. Над вогнищем піднімався дим.

За кілька годин до цього за допомогою гвинторізу робітник демонтував камери, встановлені на паркані навколо будівлі.

Крім того, за свідченням кореспондентів видання, цілий день біля будівлі торгового представництва було надзвичайно жваво: виїжджали і заїжджали автомобілі, співробітники переносили коробки і великі пластикові мішки з речами.

Російське торгове представництво в американській столиці до вечора 2 вересня має бути закрито за рішенням Вашингтона.

Раніше, як повідомлялося, над будівлею генерального консульства РФ в Сан-Франциско з’явився чорний дим. При цьому пожежну службу співробітники установи на територію не пустили, заявивши, що просто спалюють якісь предмети в каміні.

У відділі пожежної охорони Сан-Франциско у зв’язку з цим висловили здивування, оскільки в Сан-Франциско діє заборона на спалювання сміття, пластмас або інших шкідливих матеріалів у камінах у дні, коли температура повітря перевищує 35 градусів.

У МЗС РФ поспішили заявити, що нічого незвичайного не відбувається, просто будівлю готують до консервації.

Раніше Захарова заявляла, що американські спецслужби мають намір 2 вересня провести обшук в Генеральному консульстві в Сан-Франциско.

Як повідомлялося, США вимагають від Росії закрити консульство в Сан-Франциско і два інших дипломатичних об’єкта. У Державному департаменті США пояснили, цей крок зроблений у відповідь на вимогу Кремля скоротити дипломатичний персонал у Росії.

Установи повинні закритися до 2 вересня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.