дивись.info

Прокуратура вимагає покарати посадовців будорганізації та ЛКП, які підробили документ

Прокуратура вимагає покарати посадовців будорганізації та ЛКП, які підробили документ

Прокуратура наполягає на скасуванні незаконного виправдувального вироку стосовно посадовців будорганізації та комунального підприємства Львова. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Директор будівельної організації та керівник одного львівського комунального підприємства внесли неправдиві відомості до протоколу зборів власників квартир на двох вулицях міста про нібито їх згоду на будівництво готелю з вбудованими приміщеннями ресторану та фізкультурно-оздоровчого центру.

Цей завідомо підроблений протокол разом з іншими документами враховано Львівською міською радою під час видання наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво готелю.

Однак, незважаючи на зібрані та надані прокуратурою докази беззаперечної винуватості директора будорганізації у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 та ч.4 ст.358 КК України, а також керівника комунального підприємства у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України, апеляційний суд дав їм необ’єктивну оцінку та погодився з безпідставними висновками суду першої інстанції про виправдування посадовців.

Відтак, у серпні цього року Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ відкрито провадження за касаційною скаргою прокуратури області про скасування незаконної ухвали апеляційного суду Львівської області, яким безпідставно залишено без змін виправдувальний вирок Галицького районного суду м. Львова стосовно вказаних осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.