У четвер стартує проект «Театр просто неба»

7-44ff530d6ba95f8a5962944c1e313b1f

Протягом вересня в Італійському дворику, що на пл. Ринок, 6, будуть проходити вистави просто неба від Першого театру. Перша вистава «Ромео і Джульєтта» відбудеться 7 вересня о 21.00 год. Саме цю виставу Перший театр ставив у межах проекту «Ніч у Львові».

Про це інформує прес-центр ЛМР.

«Протягом вересня будуть вистави від Першого театру в Італійському дворику. На це нас надихнув проект «Ніч у Львові», а саме вистава «Ромео і Джульєтта», яка тут відбувалася, яка, власне, обов’язково повинна повторитися, оскільки надзвичайно багато відвідувачів було. Щоби тут відбувалися вистави, нам допоміг Історичний музей.

Ми хочемо, щоб Перший театр був не лише в театрі, але і за його межами. Зараз ми стартуємо з Італійського дворику і проект цей триватиме протягом вересня, наскільки нам буде дозволяти погода, адже тут будуть проходити вистави просто неба. Ми бачимо, що є для цього потреба, є відповідний результат, тому, чому б і не розпочати такі перегляди вистав.

Це перший наш такий проект, власне, театр за межами театру, в різних двориках. Зараз ми говоримо про Італійське подвір’я. Має бути постійне життя між театром і його відвідувачем», - зазначила Марта Іванишин, координатор інноваційних програм в галузі культури ЛМР.

«7 вересня ми плануємо тут, в Італійському дворику, відкрити сезон для усіх відомою виставою «Ромео і Джульєтта». Чи не найбільшим поштовхом для цього стали телефонні дзвінки тих глядачів, які не потрапили на виставу в рамках проекту «Ніч у Львові». Крім «Ромео і Джульєтти», плануємо ставити вистави на італійську тему. Сподіваюся, що це може бути вистава «Король-олень» за Карлом Гоцці.

Будемо думати, щоб не лише в теплий період року ставити вистави просто неба», - наголосив Юрій Мисак, художній керівник Першого театру.

Квитки на вистави в Італійському дворику будуть дорожчими, ніж у самому театрі, за рахунок частувань та додаткової декорації, яка необхідна буде для показу вистав у дворику.  На виставу зможе потрапити до 200 глядачів і квитки можна буде придбати в Першому театрі та в Італійському дворику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: