дивись.info

У Росії засудженого українця Станіслава Клиха запроторили до психлікарні

У Росії засудженого українця Станіслава Клиха запроторили до психлікарні

Незаконно засуджений у Росії українець Станіслав Клих перебуває у психіатричній лікарні Магнітогорська. Про це повідомила омбудсман РФ Тетяна Москалькова.

«У відповідь на звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова поінформувала, що станом на 4 вересня 2017 року Станіслав Клих перебував на стаціонарному лікуванні у філіалі психіатричної лікарні Федеральної казенної установи охорони здоров’я «Медико-санітарна частина №74 Федеральної служби виконання покарань» Росії в м. Магнітогорську», – повідомили в офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської.

Омбудсман РФ також повідомила, що його було госпіталізовано за власною письмовою згодою.

«Зважаючи на поліпшення загального стану Станіслава Клиха, найближчим часом планується його виписка зі стаціонару. Про направлення для подальшого відбування покарання Вам буде повідомлено додатково», – зазначається у листі Тетяни Москалькової до Омбудсмана України.

Нагадаємо, 30 серпня 2017 року Валерія Лутковська звернулась до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової щодо зниклого на території Республіки Білорусь громадянина України Павла Гриба, якого, за наявною інформацією, згодом було передано правоохоронним органам РФ.

Станіслава Клиха в РФ засудили до 20 років колонії суворого режиму за нібито участь у чеченській війні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.