• USD: 37.30
  • EUR: 39.75

Без гарячої води сьогодні 22 будинки у Львові

Без гарячої води сьогодні 22 будинки у Львові

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до 1093 споживачів. Гаряча вода не подається до 22 будинків у Львові, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго».

про це інформує прес-центр ЛМР.

У Личаківському районі гаряча вода не подається до 20 будинків.

Будинки на вул. Шимзерів, 5а, вул. Мечникова, 8а, 8б, 10, 12, вул. Некрасова, 10 не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплової мережі від котельні на вул. Шімзерів, 1а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 8 вересня.

Також будинки на вул. Китайська, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, вул. Пасічна, 71а, 73, вул. Ярошинської, 2 ,4, 6 не отримують гарячу воду через заміну теплової мережі. Роботи триватимуть до 30 вересня.

У Франківському районі гаряча вода не подається до 1 будинку на вул. Єфремова, 68 через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 8 вересня.

У Шевченківському районі гаряча вода не подається до 2 будинків на вул. Мазепи, 33, 35 через заміну трубопроводу гарячої води. Роботи планують завершити сьогодні, 6 вересня.

У Галицькому та Сихівському районах гаряча вода подається до усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: