дивись.info

Парк «700-річчя Львова» реконструюють за майже 19 мільйонів (відео)

Парк «700-річчя Львова» реконструюють за майже 19 мільйонів (відео)

За кошти Громадського бюджету у парку «700-річчя Львова» проводять капітальний ремонт.

Проект реконструкції парку – один із минулорічних переможців «Громадського бюджету». На облаштування доріжок цього року використають понад 2,5 млн грн. Нові доріжки з’єднають парк із церквою Йосафата на вул. Замарстинівській. Уже облаштовано дві алеї, зокрема, і центральну, інформує прес-служба ЛМР.

«Реконструкція парку «700-річчя Львова» – це один з переможців минулорічного конкурсу «Громадський бюджет міста Львова». Це великий проект, він передбачав 2,5 млн гривень на реконструкцію. Після того, як було вирішено робити проект на весь масив – всі 20 га, то загальна вартість реконструкції парку становила 23 млн гривень. Після оголошеного тендеру відбувся великий конкурс, тому що подалося 7 підприємств, а після торгів ціна була зменшена до майже 19 млн гривень. Тобто це ще одне свідчення того, що коли є публічна ініціатива, Громадський бюджет, і коли приймає участь багато людей, то ми економимо міські кошти, що є дуже добре. Стосовно цих робіт, то цього року заплановано саме цю частку – 2,5 млн гривень, а на наступний рік плануємо реалізовувати решту етапів проекту», – зазначив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Парк, територія якого 21 га, розміщений у центрі густозаселеного мікрорайону міста. Це спонукає до максимального використання його рекреаційних можливостей для підтримки екологічного балансу та здоров’я його мешканців.

Мета проекту – відновлення та реконструкція парку, збереження унікального місця живої природи, створення громадського простору для активного відпочинку мешканців мікрорайону.

Проектом передбачено облаштування покриття доріжок. Виконання – близько 30%. Завершення робіт заплановано на грудень 2017 року.  Бюджет проекту складає 2 567 900 грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.