дивись.info

Громадські організації вимагають покарати тих, хто прорвав кордон України, – заява

Громадські організації вимагають покарати тих, хто прорвав кордон України, – заява

Низка громадських організацій Львівщини оприлюднила офіційну заяву, в якій просять притягнути до відповідальності всіх, хто 10 вересня порушив державний кордон України.

Заява Громадських організацій Львівщини щодо подій на Західному Державному кордоні 10 вересня 2017 р.

«Учора ми стали свідками як група провокаторів вривається і порушує цілісність українського кордону. Співучасниками злочинного сценарію стали не лише «активісти» і «люди під ейфорією»,а й народні депутати (а це ті, хто творить закон і має неухильно його дотримуватися). Та, крім обранців народу, головний каталізатор порушення прориву – екс-президент Грузії, людина, позбавлена громадянства, людина, яка на словах вважає себе українцем, натомість зухвало та лицемірно переступає усі букви Закону.

Неприпустимо, що Україна знову стане епіцентром обговорень у світі через провокації порушників. Не можна допустити, щоб через політичні амбіції зацікавлених осіб, піддавали сумніву питання безпеки кордону.

Адже вже впродовж 3 року військовослужбовці на передовій, на Сході України, доводять – рубежі країни непохитні, а ворогу не місце на чужій землі.

Ми, представники громадських організацій Львівщини, рішуче засуджуємо провокативні дії, які відбулися 10 вересня 2017 року на Західному кордоні.

Немає жодного виправдання особам, які прорвали Держаний кордон України, тому ми вимагаємо покарати всіх, без винятку, осіб, які завдали непоправної шкоди іміджу нашої держави», – йдеться у заяві.

Під зверненням підписалися

ГФ «ПАТРІОТ»,

ГО «Українські ветерани Афганістану»,

ГО «Афганська сотня»,

ГО ВПВ «Патріот»,

ГО «Всеукраїнське об’єднання Учасників Бойових Дій та волонтерів АТО» Львівська обл.,

ГО «ЛОС СЗБ АТО та сімей загиблих»,

ГО «Центр спияння ветеранам, полоненим та зниклим безвісти в АТО»,

Мати загиблого учасника АТО Костирка Г.,

ВП ГО «Правий Сектор».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.