дивись.info

Депутати погодили компенсаційні виплати на пільговий проїзд для комунального АТП-1

Депутати погодили компенсаційні виплати на пільговий проїзд для комунального АТП-1

На засіданні комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР депутати розглянули звернення управління транспорту щодо внесення змін у кошторис витрат, зокрема, компенсаційні виплати на пільговий проїзд.

Як пояснив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, через блокування у судах конкурсу на перевезення, управління транспорту не може компенсувати підприємствам витрати за перевезення пільгових категорій.

За словами голови комісії Остапа Доскіча, загалом транспортні перевезення у Львові зараз перебувають у патовій ситуації. Однак незважаючи на судові рішення, робота транспортників не повинна зупинятися.

«Звернення щодо неякісного надання  транспортних послуг приватними перевізниками до нас на комісію останнім часом стають уже традиційними. Зокрема, сьогодні маємо декілька скарг щодо зникнення маршруту номер 35. Якщо раніше на цьому маршруті було декілька автобусів, то зараз перевізник узагалі зняв усі транспортні засоби із цього маршруту.

Як повідомив Олег Партика,  проблема із цим маршрутом справді існує.

«За останній час з цього маршруту звільнилося усі 10 водіїв. Курсування транспортних засобів на маршруті номер 35, за словами перевізника, є збитковим. Однак на сьогодні 2 автобуси відновили курсування, ведуться пошуки водіїв, які б погодилися працювати на цій ділянці».

Джерело: lvivrada.gov.ua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...