дивись.info

Пасажири, які не користуватимуться е-квитком, зможуть купити вдвічі дорожчий квиток у водія — ЛМР

Пасажири, які не користуватимуться е-квитком, зможуть купити вдвічі дорожчий квиток у водія — ЛМР
фото ілюстративне

Станом на сьогодні у Львові тривають роботи з розроблення і впровадження у місті електронного квитка, що дасть змогу комфортно та безготівково оплачувати за проїзд у громадському транспорті міста.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«Одним з важливих проектів, над якими ми працюємо, є електронний квиток. Зараз ми формуємо технічні завдання до самої системи, проводимо перший етап тендеру на закупівлю цієї системи: подалося 17 компаній, тому ми на стадії відбору по економічних показниках і досвіду. Станом на сьогодні вже визначено назву електронного квитка: «ЛеоКарт», і проводиться промоція проекту серед мешканців.

Ми повністю змінимо систему, яка існує сьогодні, бо тепер перевізник буде отримувати гроші не від кількості пасажирів, а від кількості проїжджених кілометрів. Мешканці, звісно, зможуть купити квиток на проїзд у водія, але він коштуватиме вдвічі більше, тому пасажири будуть думати чи користуватись е-квитком, де ціна на половину менша, чи використовувати цю систему, чи ні. Тобто мешканці, які не користуватимуться е-квитком, зможуть купляти квиток на проїзд і у водія, але так він буде вдвічі дорожчим. Нам дуже важливо змінити саме цю політику відношення до пасажира, адже перевізник не матиме доступу до грошей, вони будуть акумулюватися безпосередньо у нас і ми на підставі даних про роботу цього перевізника даватимемо йому оплату, тим самим стимулюючи його більше їздити, а не більше набирати пасажирів», – зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама