дивись.info

Баста порадив Хливнюку рівнятися на Вакарчука

Баста порадив Хливнюку рівнятися на Вакарчука

Репер також вказав українському колезі, що в його творчості зараз «застій».

Російський репер Баста відповів на відкритий лист до нього від Андрія Хливнюка, який той опублікував на своїй сторінці в Мережі. У повідомленні Баста вказав музикантові на те, що в його творчості зараз «застій» і що йому потрібно рівнятися на Святослава Вакарчука.

«Ймовірно, твій продюсер Андрій Сагамонов штовхнув тебе на хибний шлях займатися не творчістю і музикою, а лізти в політичні інтрижки і брудний піар. У творчості – тиша, тебе забувають як публічну особу і як музиканта», – почав репер, припустивши, що лист Хливнюка – це піар-хід, придуманий продюсером групи.

«Може, варто зупинитися і задуматися? Взяти приклад з гідної людини і справжнього музиканта Святослава Вакарчука, який своєю творчістю і своїми досягненнями доводить, як він любить та прославляє свою Батьківщину», – зазначив він.

Наостанок артист закликав свого українського колегу залишатися вірними дружбі.

«Я люблю свою Батьківщину так само, як ти любиш свою. Андрію, раз ти пам’ятаєш слова моїх пісень і не забув про те, що ми друзі, – давай зберігати нашу дружбу, а не зраджувати її», – заявив росіянин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.