дивись.info

У патрульної поліції Львова побільшало повноважень

У патрульної поліції Львова побільшало повноважень

Від сьогодні відділ безпеки дорожнього руху патрульної поліції Львова надаватиме господарські та адміністративні послуги у сфері безпеки руху на дорогах України.

Про це повідомили в Патрульній поліції Львова.

Загалом, цей відділ створений у Львові півтора року тому. За цей час завдяки їхнім вимогам ліквідована ямковість на дорогах державного значення, а також у Львові. Відновлена дорожня розмітка та знаки. Інспектори вносять пропозиції щодо покращення організації дорожнього руху. Тепер їхні повноваження розширили. Вони дбатимуть про безпеку перевезення пасажирів, проводячи автотехнічну експертизу. І в подальшому продовжуватимуть займатиматися супроводом охоронюваних осіб, груп дітей та транспорту, який перевозить негабаритний вантаж. Надалі виконуватимуть вже звичну для себе роботу з обстеження шляхової мережі та дбатимуть про безпеку руху.

Вони даватимуть дозволи на участь у дорожньому русі негабаратних та великовагових транспортних засобів. Погоджуватимуть маршрути перевезення небезпечного вантажу. Отримувати ці дозволи можна через територіальні центри надання адміністративних послуг.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.